12 червня – День спорту

Усі ми знаємо, що рух – це життя. З моменту, як народилася дитина, батьки займаються з нею зарядкою і гімнастикою. Подорослішав, дитина сама обирає, займатися їй спортом, чи ні. Проте саме спорт і фізична культура зміцнює здоров'я і позитивно впливає на людину. Недарма кажуть: «В здоровому тілі – здоровий дух!» Переконатися в цьому мали змогу вихованці пришкільного табору відпочинку «Сузір'я» Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми у табірний День спорту. У цей день кожен загін прийняв участь у спортивному святі «Веселі естафети» під керівництвом вчителем фізичної культури Артамонова С.Г. Учні грали у волейбол, футбол, змагалися в естафетах та турнірах, і зробили висновок, що спорт об’єднує людей і приносить позитивні емоції.

Представники загону 8-А класу «Дюрасел» взяли участь в інтелектуальній грі з англійської мови «What?Where? When?». Діти цікаво провели час, відповідали на питання вікторини і повторили країнознавчий, лексичний та граматичний матеріал.

Вихованці загонів 1-х та 2-го класу «Кіндер-Сюрприз», «Смайлики» та «Посмішки» відвідали дитячу бібліотеку. Діти мали змогу записатися до бібліотеки та взяти книгу додому. Крім того, школярі довідались правила бережливого ставлення до книги.

Учні із загону 4-го класу «Веселі туристи» побували на екскурсії в селі Дібрівка на кінно-спортивному клубі «Шостка». Школярі отримали масу позитивних емоцій та спогадів від катання на конях.

Дізнатися про життя, історію і культуру євреїв мали змогу учні із загонів 6-х класів «Оба – На» та «220 Вольт» у ході екскурсії по музею історії євреїв Глухівщини. Школярі дізналися про життя єврейської общини до революції, у період війни та сучасне життя.

Фізкультура і спорт – це велика, потужна сила, яка зближує людей, дарує радість спілкування та здоров'я.

Создан 13 июн 2018