11 червня – День табору

День табору – це незабутній і неповторний відпочинок  у колі дружньої шкільної родини. Пришкільний табір відпочинку «Сузір'я» Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми – це відпочинок, сповнений яскравими емоціями. Перебуваючи у таборі діти відчувають себе справжніми мандрівниками, казковими героями та активними учасниками життя табору. Сьогоднішній день не став винятком, адже 11 червня 2018 року оголошено Днем табору. У цей день вихованці спілкувались між собою, висловлювали власні думки і побажання, фантазували та мріяли.

Вихованці загону 4-го класу «Веселі туристи» святкували «English language holiday». Діти із задоволенням грали в ігри, виконували цікаві завдання та брали участь в різноманітних конкурсах.

Учні із загону 8-Б класу «Лідери» відвідали Глухівський міськрайонний центр зайнятості. Діти ознайомились зі специфікою роботи центру та мали змогу дізнатися про ринок професій.

Окрім захоплюючих ігор та естафет представники загонів 1-х класів «Кіндер-Сюрприз» та «Смайлики» побували на екскурсії у місті Путивль, зокрема  у Спадщанському лісі. Діти у музеї «Партизанської слави» ознайомились зі зразками зброї, фотографіями та особистими речами партизан. Особливу увагу школярів привернула  військова техніка.

Кожен день проведений у таборі – унікальний, сповнений позитивними емоціями та різноманітними подіями. Саме у пришкільному таборі діти знаходять друзів, відкривають в собі нові таланти.

Создан 12 июн 2018