8 червня – День індіанця

Живучи в сучасному суспільстві, ми нерідко вважаємо світогляд древніх народів примітивним і не зрозумілим нам. Але не варто квапитися в судженнях. Матеріальна сторона життя суспільства ще не показник рівня його культури, потрібно пізнати й духовну її складову.

Дізнатися більше про древні народи, зокрема спробувати відтворити їх життя намагались учні пришкільного табору відпочинку «Сузір'я» Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми11 червня 2018 року в табірний день індіанця. Насичена розважальнапрограмадаламожливістьперевтілитись загонам  у колоритні образи. Саме таким став день індіанця, адже на кілька годин весь табір перетворився на велике індіанське плем’я.

Представники загону 8-Б класу «Лідери» стали учасниками експромту та взяли участь у постанові англомовної п’єси «ThanksgivingDay». Діти проявили справжній акторський талант та показали неймовірні творчі здібності.

Вихованці 6-х класів із загонів «Оба – На» та «220 Вольт» відвідали екскурсію до зоопарку міста Мена Чернігівської області. Діти дізналися, що в зоопарку проживають близько 560 тварин, з них 17 занесені до Червоної книги.

Учні із загону 8-А класу «Дюрасел» побували на екскурсії у Глухівському міськрайоному суді, де мали змогу ознайомитись із судовою системою України.

Уцей день у нашомутаборізапанувавбойовий дух у кожному серці справжнього індіанця!

Создан 11 июн 2018