7 червня – День підприємця

Відомим фактом є те, що діти в усьому копіюють дорослих. Є навіть такий вислів: «Не намагайся виховувати дітей, вони все одно виростуть такими як ви, краще виховуйте себе». Не винятком є і професії. Дітям подобається щось будувати, конструювати і вигадувати, тож один із днів відпочинку у пришкільному таборі «Сузір’я» Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми присвячений підприємництву. У цей день вихованці усіх загонів навчилися складати бізнес-плани власної справи, створювали рекламу виготовленої продукції і навіть торгувалися з покупцями показавши себе справжніми підприємцями. У таборі працювали перукарні, магазини, фітнес-центри, фото та СПА салони. Сфера послуг, яку здійснювали учні-підприємці, була різноманітною.Вихованці загонів з ентузіазмом виготовляли і продавали власну продукцію.

Для учнів 8-А класу був проведений інтелектуальний брейн-ринг «The Cleverest». Цікаві завдання cприяли дружелюбній атмосфері, яка забезпечила використання здобутих знань на практиці.

У  місті з нагоди Дня енергії для дітей пройшов ряд заходів:

ü творча команда загону 8-А класу «Дюрасел» малювала малюнки на асфальті площі Рудченка;

ü вихованці 2-го та 4-го класів «Посмішки» та «Веселі туристи» мали змогу взяти участь у екологічних іграх.

День став справжнім святом, бо учні проявили свою креативність, талант та фантазію. Це не означає, що дитина обов’язково стане підприємцем, але мислити як підприємець вона точно навчиться. День закінчився, але залишив надовго у серцях дітей приємні спогади та позитивні емоції.

Создан 08 июн 2018