6 червня – День іменинника

Усі ми любимо день народження і чекаємо його цілий рік. Шкода, звичайно, що це свято буває лише один раз на рік. А чи задумувався хто небудь, коли саме виникла традиція святкування дня народження? Дізнатися більше про найулюбленіше свято кожної людини мали змогу вихованці пришкільного табору відпочинку «Сузір'я» Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми 6 червня 2018 року у табірний День іменинника.

У цей день вихованці табору дізналися про історію виникнення свята та  традиції святкування дня народження у різних країнах світу. Табір поринув у світ чудес, де зазвичай виконуються всі бажання, звичайно день насичений веселощами, подарунками, іграми і розвагами.

Представники загонів 6-х класів «Оба – На» та «220 Вольт» побували на екскурсії «Чернечі джерела». Діти ознайомились з легендами про виникнення цілющих джерел та скуштували чудотворну воду.

Учні із загонів 7-го та 8-Б класу «Тінейджери» та «Лідери» відвідали екскурсію до Глухівського міськрайоного суду, де мали змогу дізнатися про судову систему України.

Вихованці загону 8-А класу «Дюрасел» взяли участь у Пушкінських читаннях, зокрема у конкурсі юних читців. Діти отримали подяки від голови правління місцевого осередку Спілки письменників України Анатолія Мироненка.

Діти із загонів 1-4-х класів побували на екскурсії у Кафедральному Соборі Трьох Анастасій та міському Духовно-просвітницькому центрі. У ході екскурсії учні, затамувавши подих, слухали розповіді про біблійні притчі та приймали участь у різноманітних конкурсах.

Сюрпризи приємні всім – і дорослим, і малим. Ніхто цього дня не залишився без солодкого подарунка та гарного настрою.

Создан 07 июн 2018