5 червня – День космосу

Ще з давніх давен у людей виникала цікавість до дивовижного, незвіданого світу - космосу. Вони помітили, що Сонце світить набагато яскравіше, ніж Місяць, що зміна дня і ночі має ритмічний характер. Люди мріяли підкорити небо, і здолавши силу земного тяжіння, і створивши перший літак, вони стали розмірковувати над тим, як підкорити простори Всесвіту.

Для вихованців пришкільного табору відпочинку «Сузір'я» Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми  5 червня 2018 року став особливим днем. Учні здійснили віртуальну мандрівку у Космічну безодню, іншими Галактиками, уявили себе частинкою безмежного простору, ім'я якого Всесвіт.

У цей день діти поринули у Всесвіт цікавинок, зокрема вихованці 1-х та 2-го класу «Кіндер-Сюрприз», «Смайлики» та «Посмішки» мали змогу переконатися, що англійська – це весело! Діти із задоволенням грали в ігри, відгадували загадки та повторювали англійський алфавіт.

У рамках тижня права для вихованців пришкільного табору було проведено ряд заходів правової тематики, адже у кожного з нас є права, і ми повинні добре знати їх. Але слід знати не лише свої права, але й обов’язки.

Представники загону 5-х класів «Вай – Фай» відвідали кінно-спортивний клуб «Шостка» у селі Дібрівка. Пізнавальна екскурсія клубом, знайомство з конкуром і спортсменами справили незабутнє враження на п’ятикласників.

Космос завжди нагадує нам, який неосяжний Всесвіт, яка таємнича його краса і як тепло жити нам на нашій планеті Земля. Кожна людина повинна відшукати на небі ту єдину зірочку, на яку вона може дивитися тоді, коли їй буде сумно, або тоді коли їй захочеться помріяти.

Создан 06 июн 2018