1 червня – День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято одвічної радості і надії. Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру, бо діти – це найдорожчий скарб, безмежна радість і щастя.

Святковий день 1 червня для вихованців пришкільного табору відпочинку «Сузір’я» Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми розпочався урочистою лінійкою на яку завітала директор школи-інтернату Любов Олександрівна Кострова. Вона побажала учням гарно відпочити, набратися сил для нового навчального року та вручила грамоти за плідну працю та участь у виставках.

Вихованці із загонів «Тінейджери» та «Лідери» взяли участь у засіданні Євроклубу «HaRmonY» на тему :«UnknownBritain». Члени клубу мали можливість обговорити невідомі факти з історії Великобританії, ознайомитися з її багатогранною культурою.

У місті з нагоди Міжнародного свята для дітей пройшов ряд заходів:

•  творча команда табору малювала малюнки на асфальті площі Рудченка;
  •  вихованці загонів 4-го та 5-х класів «Веселі туристи» та «Вай –Фай» стали глядачами концертної програми у міському палаці культури;
  •  учні із загонів «Кіндер – Сюрприз», «Смайли», «Посмішки» та «Ковбої» взяли участь у розважальній програмі;
  •  команда загону учнів 7-го класу «Тінейджери» змагалися з представниками інших шкіл у експрес грі.

Діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, тож дорослим потрібно дарувати їм безмежну любов, радість і щастя, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Создан 04 июн 2018