31 травня – День Чомучок

Чому планета Земля має форму кулі? Чому на деревах росте листя? Чому птахи літають? Ці запитання часто звучать з вуст маленьких а іноді і дорослих дітей. Ох вже ці маленькі чомучки? Як багато питань вони задають батькам, вихователям, учителям, старшим братам і сестрам. Їх цікавить абсолютно усе: скільки зірок на небі, що знаходиться в середині  машини, чому літаки літають, а люди ні? Вік чомучок настає після трьох років, коли дитина вже розмовляє і цікавиться буквально усім на світі і триває майже до закінчення школи. Недарма 31 травня 2018 року у пришкільному таборі відпочинку «Сузір’я» Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми оголошено Днем Чомучок.

У цей день для вихованців табору пройшла захоплива інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Діти розгадували загадки, розшифровували ребуси та знаходили вихід із заплутаних головоломок.

Представники загону 3-го класу «Ковбої» розважались на ABCParty. Граючись, діти повторили англійській алфавіт, лексичний матеріал та граматичні структури іноземної мови.

Вихованці загонів «Оба –На» та «220 Вольт» побували на надзвичайно цікавій екскурсії на підприємство «LinenofDesna». Діти ознайомились з процесом виробництва льонопенькового шпагату та мотузки, дізналися  про первинну переробку лляної і конопляної сировини і отримали на згадку зразки продукції.

Діти із загонів «Кіндер –Сюрприз», «Смайли» та «Посмішки» відвідали міський палац культури, де мали можливість переглянути цікавий мультфільм про надзвичайні пригоди маленького левеня.

Тематичний день Чомучок створив атмосферу цікавості, творчості та гарного настрою!

Создан 01 июн 2018