30 травня – День казки

Скажіть, хто з нас не любить казок? Мабуть таких людей не існує, адже казки приходять у наше життя ще в ранньому дитинстві і залишаються з нами надовго. Казки цікавлять нас і бентежать, змушують захоплюватись, хвилюватися і уявляти. Знайомлячись із казкою ми стаємо добрішими, бо кожна казочка вчить нас мудрості. Особливо близькі і дорогі для нас рідні українські казки, адже ми завжди прагнемо наслідувати найкращі чесноти героїв української казки, тому не випадково 30 травня у пришкільному таборі відпочинку «Сузір'я» Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми оголошено Днем казки.

У цей день представники загону 7-го класу «Тінейджери» поринули у світ англійської мови. Вихованці прийняли участь у грі «Star Time». Діти з цікавістю змагались, повторили та вивчили нові слова, вислови та прислів’я.

Учні загонів «220 Вольт», «Тінейджери», «Дюрасел» та «Лідери» переглянули фільм у міському кінотеатрі. Вихованці загону 4-го класу «Веселі туристи» відвідали екскурсію до водонапірної вежі міста де мали можливість насолодитись чудовим краєвидом. Учні із загонів «Кіндер – Сюрприз», «Смайли», «Посмішки» та «Ковбої» прийняли участь у грі «З якої це казки?». Діти пригадали казкових персонажів та мали можливість втілитись у образи улюблених героїв.

Про добру та цікаву українську казочку можна говорити ще дуже багато. Але відчути її можна лише прочитавши і познайомившись з казковими персонажами, поринути у дивовижні пригоди, хвилюватися за їх долю і вчитися в них бути добрими та чуйними, сміливими та відважними, працьовитими та чесними. Хай казка іде по життю поруч з нами, як вірний друг, а кращі герої казок – стануть для нас гарним прикладом!

Создан 31 мая 2018