Підсумки Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот - 2018»

Підсумки Всеукраїнського  конкурсу з українознавства

«Патріот - 2018»

Патріотизм починається з малого - з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш. Кожна людина не залежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи - твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся.

У лютому 2018 року у Глухівській ЗОШ-інтернаті  І-ІІІ ступенів пройшов конкурс з українознавства «Патріот – 2018», участь у якому взяли 19 учнів 2-4 класів.

Завдання конкурсу мали різний ступінь складності, однак відповідали змісту і вивченому матеріалу того чи іншого класу. Діти з нетерпінням чекали результатів конкурсу і, нарешті, отримали довгоочікувані сертифікати й подарунки. Грамотою найактивнішого класу конкурсу "Патріот" нагороджено учнів 2 класу - учитель Міщенко Т.М.

В загальному підсумку золотим сертифікатом нагороджено 8 учнів, срібним - 5 учнів й сертифікатом учасника - 6 учнів. Всі школярі отримали чудові подарунки в залежності від зайнятого місця. Так тримати!

Создан 14 мая 2018