ШКІЛЬНИЙ ОЛІМП - 2018

Розум, врода, доблесть від похвал квітнуть,

удосконалюються і досягають такого блиску,

якого вони б самі не спромоглися досягти

Франсуа де Ларошфуко

Якось запитали в мудреця: «З чим можна порівняти життя людини?» Мудрець відповів: «З коливанням маятника. Людина завжди в сумнівах, у пошуках відповіді «Так» чи «Ні», у пошуках істини. Вона завжди відкриває себе». Отже, справжнім відкриттям для нашої школи стали переможці олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змагань, різноманітних конкурсів. Вони гідно представили школу та наше місто на різних рівнях.

11 травня 2018 року  Глухівська загальноосвітня школа-інтернат І–ІІІ ступенів імені М. І. Жужоми відзначила урочисте свято «Шкільний олімп - 2018» –  свято її величності Науки, свято Таланту, свято вшанування найкращих, мрійливих, стильних, спортивних, молодих, наполегливих. Присутні  вкотре переконалися, що наша школа – це розмаїття талантів, сповнене високих прагнень. Приємно бачити, як нині  шкільна родина повниться молодими обдаруваннями – майбутнім нашої країни, її надією, її гордістю.

Привітали кращих із кращих почесні гості свята: Васильєва Маріанна Іванівна – заступник міського голови, Васянович Людмила Григорівна – начальник відділу освіти, Коняєва Марина Миколаївна – депутат Сумської обласної ради, Москаленко Анатолій Олександрович – депутат Глухівської  міської ради, шкільний меценат. Вони тепло та сердечно привітали не тільки юних талантів, а й педагогів за досягнення в професійному розвитку, усіх тих, хто створює імідж школи, вручили грамоти й подарунки.

Присутні вкотре переконалися, що тісна співпраця дітей, учителів та батьків здатна творити дива в навчально-виховному процесі, плекати учнівську еліту. Завжди потрібно пам’ятати, що ми навчаємося не для школи, а для життя. Адже рідко доля перешкоджає мудрому.

Сподіваємося, що свято «Шкільний олімп» збере нас у такому дружньому колі наступного року.

Хай завжди буде школа,

Колектив наш чудовий,