СПОРТИВНО-РОЗВАЖАЛЬНА ГРА « ДЖУНГЛІ КЛИЧУТЬ!»

Рухова активність дітей  молодшого шкільного віку є природною біологічною потребою, ступінь задоволення якої багато в чому визначає подальший структурний і функціональний розвиток дитячого організму. Участь у фізкультурних святах сприяє виявленню самостійності та ініціативи у виконанні рухових завдань, досягненню кращих результатів в умовах змагань, вихованню дружби, наполегливості, відповідальності, дисциплінованості та інших морально-вольових якостей.

24 квітня 2018 року у Глухівській загальноосвітній школі – інтернаті  І - ІІІ ступенів ім. М.І. Жужоми для учнів 1-Б класу було проведено спортивно – розважальну гру «Джунглі кличуть».

Метою цього заходу було створити атмосферу свята в грі-змаганні, збагатити знання учнів про диких тварин, природу , сприяти зміцненню здоров’я  дітей, долучати до фізкультури і спорту ; розвивати руховий апарат, фізичні уміння і навички, увагу ,організованість, колективізм, уміння долати труднощі, витривалість, силу волі; виховувати любов до природи, бажання займатись фізкультурою та спортом. Першокласники, поділені на дві команди «Хижаки» і «Травоїдні», поринули у чарівний світ джунглів, проходячи конкурси «Переправа», «Великій бій», «Водопій», «Полювання на їжу», у яких вони уявляли себе дикими тваринами. Капітани команд намагалися приборкати «змій», а учасники гри активно вболівали за свої команди. У кінці змагань було підведено підсумки, підраховано трофеї і оголошено переможців – дружбу.

Учні отримали медалі за гру, солодкі подарунки, а також гарний настрій, безліч позитивних емоцій. Своїми враженнями діти ще довго ділились після заходу.

Создан 02 мая 2018