Виховна година «Олександр Аніщенко – герой України»

Кожна  людина  найбільше  любить  той  край,  де  народилась  і живе.  Кожен  пишається  своєю  рідною  країною. Україна не раз піднімалася з колін. Побита, в ранах, та нездоланна для ворогів своїх, вона йшла ворогу під кулі, щоб захистити всіх своїх дітей. Терновим шляхом дійшла Україна до сьогоднішніх днів. Здавалось все скінчилося, давно минуло і більш ніхто не пройде шляхом тих кривавих дій. Та не так здавалось, як вже сталось. Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та  не  залишають  байдужими  жодного  громадянина  країни.

Наша Україна горда  від того, що  зуміла  виховати  людей,  здатних  об’єднатися  на  Майдані,  здобути  волю, вибороти  справедливість.  Ми  заявили  про  себе,  як  про  велику  націю,  гідну зайняти достойне місце у світовій спільноті. Одним з таких людей став полковник Олександр Аніщенко. Дізнатися більше про сумчанина, який захищав рідну країну в зоні АТО мали змогу учні 7-го класу Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми під час виховної години «Олександр Аніщенко – герой України». Діти ознайомились з біографічними даними полковника, з його мужніми вчинками, героїзмом і самопожертвою, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. За вірність військовій присязі полковнику Олександру Григоровичу Аніщенку посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Создан 27 апр 2018