Хоровод весняних квітів

Весняні квіти…. Що може бути чарівнішим, витонченішими, довершенішим за них? Прості, скромні і разом з тим такі дивовижні і незрівнянні,  так 26  квітня в 3 класі разом з вихователем Васіною О.М.  у Глухівській загальноосвітній  школі-інтернату І-ІІІ ступенів ім. М.І. Жужоми пройшов захід на тему « Хоровод весняних квітів».

Учасники заходу  дізнались багато цікавого, зазначили, що ранньоквітучим  весняним рослинам загрожує небезпека знищення і  чи будуть  ці рослини існувати надалі  залежить від  нас з вами.  В народі кажуть – краса беззахисна. Весняна прогулянка до лісу – велика спокуса, руки так і тягнуться до первоцвітів.  Може  якраз в цьому причина  різкого зменшення первоцвітів . Заради скороминущої втіхи , а буває і наживи  люди вигублюють  цілі галявини первоцвітів. Невже це  єдиний спосіб наблизитись до природи? Більш ніж 20 видів ранньоквітучих рослин може  у найближчі роки  зникнути в Україні, якщо не припиниться  масове знищення підсніжників, білоцвітів,  шафранів,  сон- трави  та інших   рідких весняних квітів. Учні співали, танцювали, та ін.  Учасники заходу отримали пам’ятки природолюба.

Давайте разом берегти диво природи-  первоцвіти. Саме ми можемо врятувати і зберегти квіти.

Создан 27 апр 2018