«Чорнобиль – наша печаль і скорбота»

З метою виховання в учнів  національної гідності, любові та бережливого ставлення до природи і рідної землі; формування вміння співчувати людському горю, готовності завжди прийти на допомогу в спальному корпусі 26.04 вихователем Миськовою Н.І.  у день 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС  проведено вечір пам’яті  «Чорнобиль – наша печаль і скорбота». Учні  мали змогу ознайомитися з фактами  про історію аварії на Чорнобильській атомній електростанції, читали поезії, вшановували  пам’ять загиблих під час трагедії.

Вихованці дійшли висновку, що Чорнобильська аварія стала для українського народу уроком, за який заплачено дорогою ціною. Тож не треба повторювати помилок. Давайте берегти оточуючий світ. Нашій планеті вистачить одного Чорнобиля.

Создан 27 апр 2018