Чорнобильська катастрофа

Учні 2 та 4 класу Глухівської загальноосвітньої школи – інтернат І-ІІІ ступенів ім.М.І.Жужоми разом з вихователем Стрельцовою В.В. та Горенко Н.О . згадали ту страшну подію яка відбулась 26 квітня 1986 року.

Вихованці дізнались,що в цей день, сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

Від вибуху і при гасінні пожежі, що тривала близько 10 днів, загинув 31 чоловік і більше 200 було госпіталізовано. За неофіційною статистикою в Україні померло не менше 15 тисяч людей, які були уражені в результатіаварії на Чорнобильській АЕС.

Учні замислились над подвигом ліквідаторів Чорнобильської АЄС.

Создан 27 апр 2018