Виховна година «Біль і мужність Чорнобиля»

Минуть роки й десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно хвилюватиме людей, - і тих, кого  він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від скривдженої землі. Проблеми Чорнобиля – це біль України.Чорнобильська  трагедія - це повість, що зіткана із правди, скорботи, мужності людей, зібраних у зоні  неприборканої стихії. Покинуті пусті будинки, рудий, помираючий ліс, четвертий енергоблок АЕС, оплетений сріблястим смертоносним димом…- все тут сприймається як докір нашій безвідповідальності. Як застереження світу, що крокує в грізне атомне століття.

Дізнатися більше про страшну трагедію мали змогу учні 7-го класу Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми під час виховної години «Біль і мужність Чорнобиля». Діти  розширили свої  знання про Чорнобильську трагедію, звернули увагу на потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповіли про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Час невпинно йде вперед. Віддаляється чорна дата Чорнобиля, про яку з болем і сльозами згадуємо і сьогодні. Ми всі хочемо, щоб більше ніколи й ніде у світі не повторилося подібне лихо.

Создан 25 апр 2018