Руками творяться дива

" У кожного учня - підкреслив В.Сухомлинський, - є задатки якихось здібностей. Ці задатки як порох, і щоб їх запалити, потрібна іскра".

Запалити іскру творчості, розкрити здібності і таланти школярів допомагають вихователі під час занять  гуртків.

28 березня 2018 року на базі Глухівської ЗОШ-  інтернату І – ІІІ ступенів ім.М.І. Жужоми під час весняних канікул учні початкових класів разом з вихователями творчо працювали в гуртках «Витівники», «Чарівна скринька», «Різнобарв’я», «Умілі рученята»,  «Квілінг». Діти із задоволення займалися паперопластикою, квілінгом, створювали килимки з помпонів, розмальовували писанки.

Ці заняття сприяли розвитку естетичних та художніх смаків дітей, набуттю практичних навичок,  розвивали їх творчі здібності та виховували почуття краси.

Создан 29 мар 2018