Прийди, прийди весно!

Весна... Уже сама згадка про неї збуджує у серці неземну радість, тривогу. Природа проживає багато днів і ночей в очікуванні тепла. Якою ж постає перед нами весна?Щороку ми з нетерпінням чекаємо на неї. Рахуємо дні, виглядаємо, коли пташки на своїх крилах принесуть її з далекого краю.
Весна — це оновлення і відродження природи. Це — сонце і тепло, це — зелень і пахощі квітів, це — новее життя.

З нетерпінням наближення весни чекають і учні 1-4 класів Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату, для яких було проведено конкурс малюнків  «Прийди, прийди весно!». Протягом заходу учні відгадували загадки про весну, явища природи, весняні квіти. Учні декламували вірші на весняну тематику.  Діти із захопленням малювали прихід весни, приліт перелітних птахів, пробудження природи. Весна на малюнках учнів втілилась по-різному: більшість учнів зобразили її ранньою, засніженою, яку вони спостерігають зараз у природі, а на деяких ілюстраціях можна спостерігати вже пізню весну з цілим калейдоскопом весняних квітів. У кінці заходу було визначено кращі роботи учнів: «Весняна пісня»(Булах Л., 2 кл.), «Прийшла весна» (Макаренко Н., 1-Б кл.), «Весняні квіти»( Солом’яна С., 1-А кл.), «Весняні фантазії» (Матвєєнко Д., 3кл.), «Весняне диво» (Мармус Е., 4к.).

На згадку про проведення конкурсу малюнків учні отримали позитивні емоції, безліч фото та чудову виставку малюнків.

Создан 27 мар 2018