Тріумф юних науковців

Науково-дослідницька діяльність неабияк сприяє творчому розвитку учнів, тому й стала основною прерогативою розвитку сучасної освіти. Цю потребу сьогодення добре розуміють учні та вчителі Глухівської школи-інтернату.

З метою виявлення й підтримки інтелектуального потенціалу учнів 24.03.2018 року на базі Сумського державного університету відбулась обласна науково-практична конференція «Перший крок у науку». На цьому престижному заході гідно представили м. Глухів 11 учнів з різних шкіл міста,  з них 3 учні – зі ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів ім. М. І. Жужоми. Вони вразили компетентних членів журі своїми ґрунтовними науковими дослідженнями, ерудицією, умінням вести дискусію, відстоювати власну думку, ставити запитання опонентам. Учнів школи-інтернату було визнано  переможцями в різних секціях.

Дарченко Дмитро –9 клас (секція української літератури)І місце;

Рябуха Владислав–10 клас(секція експериментальної фізики)І місце;

Усок Ілля – 9 клас (секція екології) – ІІ місце.

Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників Кабанову О. О., Мінченко О. В., Ащеулову І. П.

Тож бажаємо юним науковцям та їхнім керівникам нових цікавих досліджень та відкриттів, креативних ідей і, звісно ж, перемог!

Создан 26 мар 2018