Пишаємося стипендіатом голови Сумської облдержадміністрації!!!

Для сучасного суспільства велику цінність мають високоосвічені, ерудовані, наполегливі, цілеспрямовані й перспективні молоді люди. Вони – майбутнє нашої держави, її гордість і слава.

Такі запити сьогодення прекрасно розуміє учень 10 класу Глухівської загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІІ ступенів ім. М.І. Жужоми Суходуб Сергій. Хлопець активно займається самоосвітою, постійно підвищує свій інтелектуальний рівень, намагається само реалізуватися. Допомагають йому у цьому вчителі школи, зокрема Давиденко Наталія Олександрівна – учитель історії. То ж улюбленим навчальним предметом для Сергія стала саме історія. Він є активним учасником різноманітних конкурсів, олімпіад, турнірів із цього навчального предмету. Два роки поспіль Сергій ставав переможцем ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з історії, обласного конкурсу учнівських науково–дослідницьких робіт «Перший крок в науку», «У світі наукових відкриттів». У 2017 році він виборов ІІ місце в обласному та ІІІ місце в республіканському етапі конкурсу–захисту науково–дослідницьких робіт МАН (секція археології).

За високі успіхи в навчанні, за численні перемоги в олімпіадах та конкурсах 20 лютого 2018 року Суходубу Сергію призначено та урочисто вручено стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації.

Пишаємося стипендіатом!

Создан 21 фев 2018