Захищай свої права

У рамках проведення проекту « Я маю право» для учнів 9-11 класів Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату 06.02.2018 року була проведена зустріч з головним спеціалістом Глухівського бюро безоплатної правової допомоги  Шостинського місцевого центру БВПД  Топрикіним Олександром Сергійовичем. Під час бесіди вихованці мали змогу ознайомитися з Конвенцією ООН про права дитини на захист від економічної експлуатації.  Учні дізналися про  перелік важких робіт із шкідливими та небезпечними  умовами праці, в якій  заборонено застосування  окремих видів праці для неповнолітніх,  дізналися до яких центрів можна звернутися  у разі порушення прав  дитини. На згадку про зустріч кожен учень отримав буклет «Захищай свої права».

Создан 07 фев 2018