Виховна година «Гроші у нашому житті»

Поява грошей – це не менш важливий винахід людини, ніж винахід парової машини, залізниці або телефону. Вони – наші помічники у досягненні намічених цілей, отриманні необхідних та бажаних речей. Сьогодні важко сказати точно, коли з'явилися перші гроші. Невідомо і те, хто їх вигадав. Проте досконалість не має меж. І на зміну сучасним паперовим грошам сьогодні приходять електронні розрахунки.

Ознайомитись з історією еволюціонування грошей, побачити сучасні ювілейні та подарункові монети мали змогу учні 6-а та 7-го класу Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М. І. Жужоми під час виховної години  1 лютого 2018 року на тему: «Гроші у нашому житті». У ході виховної години школярі простежили історію грошей від їхнього виникнення до сучасних днів. Діти зробили висновок, що гроші супроводжують людину багато сторічь і відіграють у житті важливу роль. Проте жадоба здатна підкорити людину і зробити її заручником грошей. Не розуміючи справжню сутність і призначення грошей, люди ступають на злочинний шлях, скупість перетворює їхнє життя на існування заради накопичення багатств.

Ось такий парадокс: з одного боку, гроші – винахід людини, без якого не можливий прогрес, а з іншого, це – зло, від якого страждають люди. Намагатися розумно і чесно заробляти і витрачати гроші – це філософія життя. Адже як сказав англійський філософ Френсіс Бекон: «Гроші – дуже поганий хазяїн, але дуже вірний та потрібний помічник!».

Создан 02 фев 2018