Семінар - практикум з хімії

Відповідно до плану міського  методичного кабінету на базі Глухівської ЗОШ-інтернат  І-ІІІ ст. ім. М.І.Жужоми  31 січня  відбувся  семінар-практикум вчителів хімії міста з теми «Розв'язування задач підвищеної складності, олімпіадних задач хімічного практикуму».

Учителі хімії Понирко Г.Ф., Берчанова А.М, Ткачова О.Д. у своїх доповідях висвітлили  нюанси олімпіадних завдань.

У практичній частині семінару учні школи під керівництвом Ткачової О.Д. продемонстрували експериментальні  вміння і дослідницькі навички  під час  розв'язування задач,  аналогічних практичному туру олімпіади з хімії  та  роботу з  лабораторним обладнанням.

Учасники семінару обмінялися досвідом роботи стосовно підготовки обдарованих учнів  до олімпіад з хімії.

Создан 02 фев 2018