«Моя професія як мірило життєвого успіху»

Всім відома істина - від того, наскільки правильно людина обере свій професійний шлях, залежить, яке місце в суспільстві вона займе. І тому завдання дорослих – допомогти дітям зорієнтуватися у великому професійному різномаїтті. 31 січня 2018 року  в Глухівському міськрайцентрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для учнівської молоді. До центру завітали учні 9-Б класу Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми.
       Недбайло Тамара Григорівна  (провідний фахівець з питань профорієнтації відділу активної підтримки безробітних)  провела  для підлітків екскурсію центром зайнятості, ознайомила учнів з інформацією в інформаційному секторі. Присутні були ознайомлені з професіографічними путівниками, з барометром професій, з формулою успішного професійного вибору. Жвавий інтерес викликала в учнів інформація про можливість пройти в центрі зайнятості профдіагностичне обстеження з метою допомоги у виборі професії.
        Школярі отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
       Також присутнім було запропоновано до перегляду профорієнтаційні відеоролики для школярів державної служби зайнятості та пройти профорієнтаційне тестування.
         Проведення таких профорієнтаційних заходів сприяє формуванню у школярів реалістичних уявлень про ринок праці, усвідомлених дій, щодо майбутнього професійного навчання та працевлаштування.

Создан 01 фев 2018