Пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Цій визначній даті була присвячена виховна година, яку провела класний керівник Федосенко Л.І. для учнів 5-х класів.Дітям було запропоновано переглянути фільм «Пам’яті героїв Крут», в якому була розкрита суть та причини трагедії під Крутами.

Учні зробили висновок, що Крути, без сумніву, були, є і будуть завдяки героїзму молодих студентів, однією з героїчних сторінок нашої історії. Минуть роки, століття та пам’ять про юнаків, які полягли під Крутами, не зникне. Не має права зникнути. Адже без неї немає історії. Нема народу, немає країни.

Создан 31 янв 2018