КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ
І-ІІІ СТУПЕНІВ ім. М.І.ЖУЖОМИ

«Чи зміг би я повторити подвиг героїв Крут?»
«Чи зміг би я повторити подвиг героїв Крут?»

 

                                                                         Під Крутами там молоде юнацтво

                                                                 На прю криваву з ворогами стало.

За Україну, славу, честь й багатство

                                                              Життя юнацьке своє там віддало  

       29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100-та річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

     З  метою  виховання національно-патріотичної свідомості учнів, формування рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини  у Глухівській загальноосвітній школі-інтернаті  І-ІІІ ступенів

імені  М.І.Жужоми з учнями 9-х класів (вихователі Зуєва М.В., Москаленко О.В.) проведено засідання круглого столу «Героїзм юних українців в обороні Батьківщини. 1918. Крути».

      Під час заходу йшлося про подвиг студентів під Крутами – учні  розповідали про історичні події, що відбувались у 1918 році, обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами.

       Проведення заходу дало  можливість учням відповісти на головне питання «Чи зміг би я повторити подвиг героїв Крут?», поглибити знання про історичні події під Крутами та відчути їх значення у сьогоденні,  спонукати до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу.Создан 30 янв 2018