КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ
І-ІІІ СТУПЕНІВ ім. М.І.ЖУЖОМИ

Практичне заняття «Схильність вчителя до стресу та вплив стресу на емоційне вигорання».
Практичне заняття «Схильність вчителя до стресу та вплив стресу на емоційне вигорання».

«Якщо не можеш вплинути на ситуацію

– то зміни ставлення до неї».

Професія вчителя – це не лише творча, цікава праця, необхідна суспільству та людям, а й важкі будні, які забирають чимало нервів та сил.

 Емоційне вигорання – це синдром, який розвивається на тлі хронічного стресу і призводить до виснаження емоційно – енергетичних та особистісних ресурсів людини, яка працює.

11 січня 2018 року згідно плану роботи практичного психолога Глухівської ЗОШ – інтернату І – ІІІ ст. ім. М.І.Жужоми з вчителями та вихователями початкової ланки було проведено практичне заняття на тему: «Схильність вчителя до стресу та вплив стресу на емоційне вигорання». Це заняття дало змогу педагогам виробити позитивне ставлення до життя; розширити діапазон знань про способи ефективної саморегуляції; познайомитися зі способами подолання емоційного вигорання.

Якщо у вашому житті буде багато всяких неприємностей, і в майбутньому життя буде підкидати вам дедалі нові й нові. Пам'ятайте, що ви можете струсити їх і завдяки цьому піднятися трохи вище. Кожна проблема – це камінь, який життя кидає в нас, але, ступаючи по цьому камінню, ми можемо перейти бурхливий потік.  Создан 11 янв 2018