Інтелектуальна гра «Подорож рідним містом»

4 січня 2018 року у Глухівській  загальноосвітній школі-інтернаті  імені М.І.Жужоми для учнів 9-11 класів була проведена інтелектуальна гра «Подорож  рідним містом», під час якої кожен з вихованців мав змогу продемонструвати свої  знання з історії, культури, архітектури, пригадати відомих людей, якими славетне наше  місто Глухів. Гра складалася з V турів. І-тур – «Розминка» - командам пропонувалося відповісти на запитання якнайшвидше і правильно. ІІ тур – «Символи нашого міста» - учні мали можливість проявити свої знання з символіки рідного краю. ІІІ тур -  «Визначні місця нашого міста» командам пропонувалося назвати  правильно визначні місця Глухова. ІV тур – «Чорний ящик» - треба було відгадати, що знаходиться у ньому. V тур – «Заспівай пісню» - потрібно було заспівати пісню про Глухів. Учні перейнялися духом патріотизму за малу батьківщину. Вони пишаються тим, що живуть у такому славетному місті.

Создан 09 янв 2018