Екскурсія до відділення ПриватБанку

Прогрес дуже швидко випереджає час. Часто ми можемо спостерігати, як у супермаркетах або крамницях учні розраховуються власними банківськими картками. Чи правильно діти в такому випадку розпоряджаються фінансами? Чи вміють школярі поводитися з грошима? Отримати відповіді на ці питання мали змогу учні 7-го та 8-х класів Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми, які разом зі своїми вихователями Ковальовою Ю.В., Шевченко Т.І. та Солдаткіною М.В. відвідали екскурсію до відділення ПриватБанку.

У ході екскурсії діти ознайомились з банківськими професіями, мобільними додатками банку, дізналися, як правильно поводитись з грошима. Менеджер Юлія Бороденко розповіла про особливості пластикової картки Юніор, що випускається за згодою та під контролем батьків і дає можливість не тільки користуватися банківськими послугами, а й спілкуватися зі своїми однолітками по всьому світу.

На згадку про екскурсія школярі отримали іменні сертифікати, які дозволять без зайвих проблем, разом з батьками отримати карту Юніор, а також самостійно і розумно розпоряджатися коштами.

Создан 09 янв 2018