Виховний захід: «Зимові свята, традиції і побут українського народу»

Виховний захід: «Зимові свята, традиції і побут

українського народу»

Різдвяні свята у нашому краї здавна супроводжуються веселим колядуванням -  колоритним дійством, яке є вінцем усіх новорічних торжеств. Стародавні традиції підтримують і вихованці Глухівської загальноосвітньої школи - інтернату  І-ІІІ ступенів імені М.І. Жужоми.

Разом з вихователями Лук’яновою К.Ю.,  Самофал А.О., Шевченко О.О., учні 5-6х класів завітали сьогодні до рідної школи з різдвяними піснями, віншуваннями та колядками, аби у театралізованій формі привітати освітян з наближенням Різдва та від щирого серця побажати їм миру, добра і благополуччя.

Віншую вас в коляді!
Щоб ви жили в гаразді,
без клопотів і біди

до наступної коляди.

Вогники радості і зацікавлення в очах дорослих і дітей, щирі посмішки свідчили про доброзичливість і теплоту атмосфери та вдалість починань юних українців на шляху збереження та продовження народних традицій.

Создан 03 янв 2018