ЕКСКУРСІЯ ШКОЛЯРІВ ДО ПРИВАТБАНКУ

Під час зимових шкільних канікул ПриватБанк гостинно відкрив свої двері для учнів 5-6 класів Глухівської загальноосвітньої школи-інтерату                   І-ІІІ ступенів ім. М.І. Жужоми.

Програма «ЮніорБанк», спрямована на підвищення фінансової грамотності серед школярів, стартувала з 2009 року в Україні. Банк поділився фінансовими знаннями зі школярами, про те, що таке банк і банківська справа, про роботу банківських службовців, про те, як правильно користуватися платіжними картками та іншими можливостями, наданими ПриватБанком.

В кінці зустрічі діти задали запитання фінансового напрямку, які їх цікавили, поділилися своїми враженнями про екскурсію та отримали іменні сертифікати

Організовані банком екскурсії для дітей дозволяють їм не тільки подивитися, як працюють банківські установи, а й навчитися користуватися найсучаснішими послугами та технологіями.

Создан 03 янв 2018