Дякуємо за небайдужість

Ось і в нашу школу завітали новорічні свята, які принесли вихованцям Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми не тільки бажані подарунки, але і тепле спілкування з яскравими особистостями, які відвідали наш навчальний заклад, щоб подарувати радість дітям. Педагогічний  та учнівський колективи  щиро дякують народному депутату України Андрію Леонідовичу Деркачу та приватним підприємцям м.Глухова  та району: Гаврилову Олексію Володимировичу, Левченку Віктору Яковичу, які протягом багатьох років дарують учням радість у вигляді новорічних подарунків.

Дякуємо цим небайдужим людям за радість свята, позитивні емоції, піднесений настрій та віру в добро та милосердя.

Бажаємо благодійникам міцного здоров’я, родинного тепла, Божої ласки. Нехай Ваші благородні справи примножують добро на нашій землі!

Создан 28 дек 2017