До 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

24 грудня 2017 року виповнилося 8о років від Дня народження відомого політика, публіциста, літературного критика та ініціатора проголошення Декларації про державний суверенітет України.

В’ячеслав Чорновіл – це державний, громадський, політичний діяч, журналіст та народний депутат України І-ІІІ скликання. З метою гідного вшанування борця за незалежність України для учнів Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми була проведена виховна інформаційна година , присвячена життю і діяльності В’ячеслава Чорновола.

У ході виховної години учні дізналися про біографію та політичну діяльність лідера українського правозахисного руху. Школярі зробили висновок, що В’ячеслав Чорновіл всіляко намагався створити умови для самоствердження та набуття економічної та культурної незалежності нашої держави.

Создан 28 дек 2017