«МІС НОВОРІЧНА КРАСУНЯ 2018»

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди.

Не винятком стала і Глухівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми, адже для учнів 7-11 класів пройшла конкурсно-розважальна програма «МІС НОВОРІЧНА КРАСУНЯ 2018». У цікавих конкурсах брали участь шість найкрасивіших, найчарівніших і звичайно найталановитіших дівчат школи. Оцінювало і підбивало підсумки конкурсів компетентне журі. По закінченню змагань суддівська колегія присвоїла учасницям почесні титули, а Міс Новорічною красунею стала учениця 10 класу Кочеткова Анастасія.

Нехай збудеться все задумане, а 2018 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Бажаємо всім, щоб Новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров'я, радість і впевненість у завтрашньому дні. З НОВИМ 2018 РОКОМ!

Создан 22 дек 2017