ЛІСОВА КРАСУНЯ-2018

Зима - чарівниця приносить нам не тільки сніг та морози, але й цілу низку прекрасних свят. Надзвичайно радісним для дітей є свято Нового року. Саме у передноворічні дні можуть трапитись різні казкові дива. Наприклад, на конкурсно-розважальну програму «Лісова красуня» для учнів 5-6 класів завітало багато лісових жительок з метою позмагатися за звання найчарівнішої та найпрекраснішої міс. Які тільки цікаві випробування не проходили ці представниці гаїв, дібров та буреломів, щоб довести всім, що вони гідні цього звання. Запальні танки, веселі пісні, влучні жарти отримали високу оцінку у вельмишановного журі чортів та болотниць, тому кожна лісова істота отримала свою оригінальну відзнаку і була нагороджена почесною стрічкою. Але все ж таки Гран-прі  дістався неперевершеній лісовій Бабі-Язі, яка була єдина у двох іпостасях, і в запеклій боротьбі виборола звання «Лісова красуня-2018»!

Создан 22 дек 2017