Екскурсія до «Linen of Desna»

Компанія «LinenofDesna», яка знаходиться в нашому місті – одне з найбільших підприємств України, яке працює по повному циклу виробництва, починаючи з вирощування льону та технічних конопель та закінчуючи  виробництвом натурального льонопенькового шпагату та мотузки. Крім того, це підприємство спеціалізується на виробництві паливних брикетів та розсипного утеплювача.

Дізнатися більше про цікаве виробництво мали змогу учні 7-го класу Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми разом зі своїм вихователем Ковальовою Ю.В. під час екскурсії до компанії «LinenofDesna». Дітей ознайомили з процесом виробництва льонопенькового шпагату та мотузки, розказали про первинну переробку лляної і конопляної сировини і подарували зразки продукції.

Дійсно, компанія «LinenofDesna» шляхом застосування кращих європейських агротехнологій  з культивування льону створює якісну сировину, яка користується великим попитом як в Україні, так і за кордоном.

Создан 21 дек 2017