КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ
І-ІІІ СТУПЕНІВ ім. М.І.ЖУЖОМИ

Презентація книги Ю. Горліса - Горського «Холодний яр»
Презентація книги Ю. Горліса  - Горського «Холодний яр»

Холодний яр –це одна з найяскравіших сторінок визвольної боротьби в Україні. Це живий приклад, як невеликі числом, але сильні духом – можуть успішно боротися з незрівнянно сильнішим ворогом. Книга «Холодний яр» Юрія Горліса – Горського – це документальний роман, який докладно оповідає про цілий пласт історії, що міг бути невідомим. Водночас текст книги написаний простою мовою і має значну літературну цінність.

Детальніше ознайомитись з книгою «Холодний яр» Ю.Горліса – Горського мали змогу учні 7-го класу Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми. Школярі дізналися про життєвий та творчий шлях українського письменника, ознайомились з історією створення роману і зрозуміли, що патріотизм, героїзм та незламність духу притаманні нашому народові, який впродовж століть боровся за свою свободу.

Історико – документальний роман  Ю.Горліса - Горського «Холодний яр» - твір виняткової сили, прочитавши який, людина не зможе залишитися байдужою. І насправді з- поміж читачів роману , немає людини, котру б він не вразив.

 Создан 20 дек 2017