«День Святого Миколая»

В Україні різних свят багато

Та найбільш чекають всі одного свята.

Коли зимонька надходить, земля замерзає,

До діточок у гості йде свято Миколая.

Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Завітав Святий Миколай і до учнів Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми. Творча група учнів на чолі з педагогом-організатором Назаренко О.С. підготували  для учнів 4-6 класів казкову виставу «Іде на землю Миколай». Доброзичлива атмосфера, акторська майстерність виконавців цікавих ролей, піднесений настрій передували такому бажаному моменту – отриманню подарунків. Виростають діти і добра казка зникає, а Миколай залишається.

Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Создан 20 дек 2017