Герої АТО – наші земляки!

Україна за всю свою історію не раз піднімалася з колін. Побита і в ранах, нездоланна для ворогів, вона йшла під кулі, щоб захистити всіх своїх дітей.

Палає війна на сході України. У результаті бойових дій в Україні загинула величезна кількість людей:  солдати  добровольчих загонів та регулярної армії, мирні жителі, у тому числі й діти.

Згадати та вшанувати пям'ять героїв-земляків мали змогу учні 9-х класів Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми під час виховної години на запрошення «Герої АТО – наші земляки!», яку провела вихователь Москаленко О.В. На заході  була присутня учасниця бойових дій (колишня випускниця) санінструктор Військової частини А4590 м.Глухова Третяк Альона В’ячеславівна, яка розказала про буремні військові події, свідком яких вона була. Учні із захопленням прослухали виступ гості,  переглянули відео про події на сході України, а також хвилиною мовчання вшанування пам'ять загиблих Героїв України.

Герої не вмирають! Вони завжди будуть в наших серцях. Хай пам’ять усіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі…

Создан 18 дек 2017