«Патріоти нашої держави»

Зацвітає калина, зеленіє ліщина,

Степом котиться диво - луна,

Це – моя Україна, це - моя Батьківщина,

Що як мама, як тато одна.

В рамках місячника оборонно-масової роботи, який проходить протягом грудня місяця у Глухівській загальноосвітній школі – інтернаті І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми 11.12.2017 року вихователем Солдаткіною М.В. для учнів 8- Б класу було проведено виховну годину «Патріоти нашої держави». Епіграфом виховної години стали  слова Іллі Шевельова: «У кожному з нас, хочемо ми того чи ні, закладена частинка Батьківщини. Не любити Батьківщину так само неприродно, як не любити себе». Під час виховної години учні разом з вихователем  поглибили свої знання про рідну державу, розкрили суть таких понять, як «громадянин», «патріот», «патріотизм», переглядали відеоматеріали про Героїв Небесної Сотні, говорили про учасників АТО наших земляків.

Наш народ добре знає ціну миру. Тож не слід забувати про те, яку ціну заплатили українці за наше мирне життя. Для нас ці люди – справжні герої.

Создан 18 дек 2017