Зустріч з Заслуженим майстром народної творчості України - І.В. Білевичем

Зустріч з Білевичем

У рамках проведення місячника оборонно – масової роботи та декади народознавства  14 грудня 2017 року класний керівник 6-Б класу Бокова І.А. та вихователь Шевченко О.О., для учнів 6-х класів Глухівської загальноосвітньої школи - інтернат І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми організували зустріч із відомим майстром-різьбярем, якому нещодавно було присвоєно звання «Заслужений майстер народної творчості України»; членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України; учасником міжнародних, всеукраїнських, регіональних виставок народного декоративного мистецтва, етнографічно-мистецьких свят; учасником Всеукраїнського симпозіуму з каменетесного мистецтва; викладачем ГНПУ ім. О. Довженка; учасником АТО ˗  Ігорем Володимировичем Білевичем.

Під час зустрічі Ігор Володимирович повідомив, що він здійснює активну роботу з відродження мистецтва бойового гопака як складової частини козацької культури  і відродження та розвитку національних традицій сіверського краю.

Демонструючи свої творіння: ложки, тарелі, тацю, коряк, скриньки, автопортрет,  майстер ознайомив учнів зі специфікою виготовлення виробів із різних порід дерева та розповів про особливість призначення дерев’яних ложок. Різьбяр зізнався, що в зоні АТО під час вирізання ложок він відновлював душевну рівновагу.

Розповідь плавно перетікала від особистого життя до військового досвіду, від козацьких звичаїв до різьблення по дереву.

Зацікавлені і допитливі шестикласники довго не хотіли відпускати видатного гостя. Вони задавали багато різнопланових запитань майстру, розглядали його роботи, брали автографи, і фотографувались.

На згадку про зустріч Ігор Володимирович подарував учням класу власноруч виготовлену дерев’яну іграшку.

Обновлен 22 дек 2017. Создан 18 дек 2017