Виховна година « Свято Миколая»

Свято Миколая — не тільки солодощі і подарунки дітям. Найголовніша ідея цього дня — вміння та бажання  допомогати, робити добрі вчинки, дарувати  частинку свого тепла та радість оточуючим.

Тому, щоб  додати краплину радості до океану передсвяткового щастя,  учні 6-Б Глухівської загальноосвітньої школи – інтернату імені М.І. Жужоми класу під керівництвом вихователя  Шевченко О.О.,  вирішили у рамках виховної години на запрошення влаштувати для першокласників казкове театралізоване свято «З Миколаєм вас, малята!»

Шестикласники завітали до малечі в образах Святого Миколая, Ангелів, Ябіди, Ліні, Чортиків та мультяшної Маші. Після перегляду міні вистави на дітей чекали конкурси, подарунки та солодощі.  Першачки мали змогу написати листа та вкинути його у чарівну скриньку   Святого Миколая.

Вогники радості в очах, веселий сміх, вигуки задоволення та щирість наповнювали класну кімнату.

Цей вечір став для першокласників  чарівно - казковим,  а для шестикласників -  театральним дебютом    помічників Святого Миколая.

Создан 18 дек 2017