Веукраїнський конкурс з англійської мови “Гринвіч 2017”.

Веукраїнський конкурс з англійської мови “Гринвіч 2017”.

Традиційно на початку грудня наші учні випробовують свої сили у “Гринвічі”. Цей конкурс є найпопулярнішим в Україні серед учнів загальноосвітніх шкіл.Стати учасниками конкурсу можуть всі бажаючі учні 2-11 класів, без будь-якого попереднього відбору. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям із різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про англомовні країни. Цей конкурс дає можливість дітям із різних міст та селищ змагатися один з одним, не виходячи зі свого навчального закладу. Усі учасники  конкурсу одержать сертифікати, а найкращі — призи. Із «Гринвічем» пізнання англійської — захоплююча подорож до підкорення нових вершин.
Ми бажаємо всім учасникам успіхів та всього найкращого!

Обновлен 08 дек 2017. Создан 07 дек 2017