Веселий Калейдоскоп

«Веселий Калейдоскоп»

З метою залучення учнів школи до творчості у сфері художньої самодіяльності, створення умов для виявлення та розвитку талановитих учнів у Глухівській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми проходить шкільний фестиваль «Веселий калейдоскоп». Ще з початком нового навчального року класні колективи розпочали підготовку до участі у програмі «Веселого Калейдоскопу» за номінаціями: вокальне мистецтво, хореографія та художнє читання. Поки триває фестиваль юні таланти демонструватимуть на шкільній сцені свої вміння. Після завершення всіх виступів журі фестивалю визначить кращих із кращих. І день фестивалю 28 листопада актова зала школи-інтернату зібрала дружну шкільну родину: учнів, вчителів, батьків, щоб насолодитися вокальним мистецтвом учнів 1-6 класів. Присутні мали змогу отримати задоволення від сольних виступів , ансамблів, помилувалися красивим сценічним одягом виступаючих. Бажаємо всім учасникам творчої наснаги, задоволення від виступів та високих оцінок журі. ІІ день фестивалю 30 листопада відбувся найдинамічніший, найяскравіший , найемоційніший день фестивалю. Присутні гучними оплесками вітали танцювальні колективи 1-9 класів. Глядачі були в захваті від хореографічних постановок, яскравого сценічного одягу виступаючих та щирих усмішок на устах. Бажаємо юним талантам успіху в наступних номінаціях!

Создан 07 дек 2017