Управління школою здійснює:

Кострова Любов Олександрівна – директор школи. Педагогічний стаж – 35 років; на посаді директора школи працює сьомий рік; учитель основ здоров’я; учитель вищої категорії; звання - «Старший учитель».

До складу адміністрації входять:

Кутняк  Ірина Михайлівна – заступник директора з навчальної роботи. Педагогічний стаж – 22 роки; на посаді заступника з навчальної роботи працює четвертий рік; учитель математики; учитель вищої категорії; звання - «Старший учитель».

Кабанова Наталія Петрівна – голова методичної ради школи. Педагогічний стаж – 30 років; вихователь вищої категорії; звання - «вихователь-методист».

Солдаткіна Тетяна Петрівназаступник директора з виховної роботи. Педагогічний стаж – 20 років; дану посаду займає протягом дванадцяти років; учитель християнської етики; учитель першої категорії.

Обновлен 30 ноя 2017. Создан 20 ноя 2017